کدخبر : 9268

بررسی قیمت انواع پراید در بازار نشان می‌دهد این خودرو در بیست روز گذشته کاهشی بین یک تا چهار میلیون تومان را تجربه کرده است.

 به گزارش خبرنگار رصد ورزشی، امروز هر دستگاه پراید ۱۱۱ در بازار به قیمت ۶۴ میلیون تومان فایل شد که در قیاس با اولین روز اسفند ماه کاهشی سه میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی را نشان می دهد. بر این اساس قیمت پراید ۱۵۱ یا پراید وانت نیز در این دوره زمانی پراید با کاهشی نزدیک به یک میلیون و هشتصد هزار تومان را تجربه کرده است.قیمت پراید ۱۳۱ نیز امروز در حالی ۶۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فایل شد که در اولین روز اسفند ماه این خودرو با قیمت ۶۲ میلیون و پانصد هزار تومان عرضه شد.

 

قیمت پراید ۱۳۲ نیز از ۶۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به ۶۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان  رسیده است.

 

YsqFZ2q5XAFO

 

 

 هر چند کاهش قیمت پراید در این دوره زمانی محسوس است اما این خودرو در قیاس با سال گذشته افزایش عجیب قیمتی را تجربه کرده است. قیمت پراید ۱۱۱ در بیستمین روز اسفند ماه سال گذشته در بازار ۵۰ میلیون تومان بود .

 

قیمت وانت پراید بالاترین رش را در میان انواع خودروهای پراید در یک سال تجربه کرده است ، این خودرو در طول یک سال تحت تاثیر سهمیه بندی بنزین و بالاتر بدن سهمیه بنزین وانت نسبت به سواری شخصی با رشد ۲۵ میلیون تومانی قیمت روبرو بود.قیمت این خودرو از ۴۲ میلیون تومان در اسفند سال گذشته به ۶۷ میلیون تومان در شرایط کنونی رسیده است.

 

 

 

منبع: خبرآنلاین

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • بیژن
  1

  این نهایت پستی است که ملت را احمق فرض می‌کنید.
  بجای ارزان شدن بگویید قیمت پائین آمد.
  ارزان یعنی پنج میلیون قبل ازدولت حسن روحانی

 • H
  1

  هروقت به۴۰ملیون رسید بعد میتونین بگین پراید ارزون شد اونا فقط فکر خودشونو میکنن که ماهی ۱۰ملیون بیشتر حقوقشنه فکر مردم عادی رو نمیکنن یه کم با خدا باشین لطفا الان یه کارگری که ماهی یک ملیون درامد داری چجوری میتونه پراید۷۰ملیونی سوارشه با این خرجای گرونی

 • سوال
  1

  چرا اینقدر رو پراید مانور میدین همه دنبال مطرح کردن خودشون هستن کسی به فکر کسی نیست. آقا جان ما میخواییم پژو ارزون بشه چرا نمیگی 206 شده 160 میلیون همش میگی پراید ارزون شد راست میگی 206 وپژو پارس بیار پایین. ما پراید نمیخوایم. بگو پژو چنده. جیره خوار دولت!

 • ناشناس
  0

  هروقت پراید شد همون 7تومنم نه 15تومن بعد بگید ارزون شده

 • محمد
  0

  تمام زندگیمون شده پراید.توخواب هم پراید میبینیم چقدربدبخت شدیم ما.

 • دریا
  0

  پراید از ۱۵ تومن شروع شد و بالا رفت....‌حالا باید حداقل به ۳۰ تومن برسه

آنچه دیگران می خوانند:
  ‍‍‍
  روی خط رسانه