کدخبر : 9191

محمود شهریاری مجری جنجالی بازداشت شده پس از آزادی از زندان کرونا گرفت.

محمود شهریاری پرحاشیه ترین مجری صداو سیماست که هرزچندگاهی به خاطر جنجال های پیش آمده ممنوع التصویر می شود. چندی پیش او به خاطر انتشار اخباری کذب درباره شیوع کرونا و مسائل سیاسی بازداشت و روانه زندان شد. با خبر شدیم که این مجری پس از آزادی از زندان دچار کرونا شده است و در بخش مراقبت های ویژه به سر می برد. با هم درباره بیماری محمود شهریاری مجری ممنوع التصویر بیشتر صحبت می کنیم.

 

 

کرونای محمود شهریاری مجری

گفته می‌شود محمود شهریاری مجری سابق تلویزیون به کرونا مبتلا شده و حال مساعدی ندارد. پیگیری خبرنگار تی‌وی‌پلاس در این باره را ببینید.

 
 
 

جزئیات بیشتر درباره بازداشت محمود شهریاری

«محمود شهریاری» مجری سابق تلویزیون چند روز پیش بازداشت شد.

 

شهریاری یکی از افرادی که به انتشار شایعات و دروغ در فضای مجازی می پرداخت بازداشت شده است. وی بارها در زمان بندی های مختلف از مردم می خواست که به دلیل قرنطینه و بسته شدن حتی نانوایی ها برای خرید اجناس ضروری به خیابان ها بیایند.

از ابتدای شیوع ویروس کرونا در چین و سایر کشورها، دولت‌ها و مردم همواره درگیر انتشار اخبار جعلی در مورد بیماری کووید- ۱۹ بوده اند. جاعلان اخبار کرونا با انتشار ادعاهای دروغ در فضای مجازی درصدد تشویش اذهان عمومی و بر هم زدن آرامش اجتماعی هستند که همین مورد دولت ها را به صرافت برای مبارزه با جاعلان انداخته است.

 

 

بیوگرافی محمود شهریاری

 

محمود شهریاری متولد دوم دیماه  1337 در بیجار استان کردستان میباشد . محمود شهریاری از مجریان با سابقه صدا و سیما میباشد. محمود شهریاری سابقه خوب و موفقی در مجری گری در چند برنامه تلویزیونی از جمله در شبکه تهران صدا و سیما رابه‌ همراه کاظم احمدزاده دارد.

 

وی همچنین برای مدتی مجری برنامه زنده‌ رود شبکه اصفهان نیز بود.

 

از دیگر کار های‌ محمود شهریاری به بازیگری در سریال مرد 2000 هزار چهره به‌ عنوان افتخاری و کار در رادیو میتوان اشاره کرد. او در برنامه عمو های‌ فتیله‌ ای شبکه دو به‌ عنوان مجری مشغول فعالیت بوده است.

 

شهریاری این روز ها چه می‌کند ؟

وقتی با شهریاری گفتگو کردیم فقط تیتراژ برنامه فیتیله ضبط شده و او منتظر بود ببیند در برنامه زنده چه اتفاقاتی می‌افتد. شهریاری در ایام نوروز برنامه فیتیله را برای کودکان و خانواده‌ ها اجرا می‌کند.

 

برنامه‌ ای که به گفته شهریاری فقط برای کودک و نوجوان نیست ودر رویکرد جدید ؛ پدربزرگ و مادربزرگ و پدر و مادر هم همراه بچه‌ های‌ خانواده باید پای تلویزیون بنشینند. دراین برنامه مجری باید پلی میان کودکان و خانواده‌ ها بزند.

 

resized_11176944_376

 

 

– وقتی به او گفتم شما یک جورهایی به شبکه بازار تبعید شده‌اید با لفظ «تبعید» مخالفت کرد و گفت :

+ نه. شبکه بازار توسط آقای رجبی معمار اداره میشود که خیلی باتجربه است. ایشان شبکه‌ های‌ تهران و جام‌جم را اداره کرده‌اند. ایشان میدانستند ویترین یک برنامه مجری‌ اش است.

 

 

بهمین علت از همه ی مجری‌ های‌ قدیمی دعوت کردند. همه ی به شکلی به خاطر احترامی که برای ایشان قائل بودند به شبکه بازار آمدند.

 

 

شبکه بازار جزو شبکه‌ های‌ صدا و سیماست، ولی دریغ از 30 ثانیه معرفی این شبکه در دیگر شبکه‌ های‌ تلویزیون. من خیلی دوست داشتم این نکته را جایی بگویم.

 

 

e5db1926cd40f55fe7d024c41aa436b8

 

 

منبع: خبرآنلاین

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران میخوانند :
   ‍‍‍
   روی خط رسانه