ازدواج عجیب پسر ۲۳ ساله با عمه ۹۰ ساله اش + تصاویر دو نفره

کدخبر : 11877

ازدواج با اختلاف سنی زیاد یکی از مسائلی است که تا کنون بارها در مورد آن اخبار گوناگون منتشر شده است.

ازدواج با اختلاف سنی زیاد یکی از مسائلی است که تا کنون بارها در مورد آن اخبار گوناگون منتشر شده است ، از ازدواج دختر 12 ساله با پیرمردی پیرتر از پدر بزرگش تا ازدواج پیرزن 80 ساله با پسر نوجوان 17 ساله که همگی به نحوی با مخالفت خانواده ی همراه بوده ولی برگزار شده است مثل پسر جوانی که در کمال تعجب والدین و اقوام تصمیم گرفت با عمه بزرگ خود یعنی عمه ی عمه اش ازدواج کند.

 

"مائوریکیو اوسلو" برای به آرامش رساندن "یولاندا تورس" تصمیم گرفت تا آخرین آرزوی این پیرزن 91 ساله را که ازدواج بود برآورده کند .

 

پسرجوان که هنگام ازدواج هنوز در مرحله تکمیل مقدمات دریافت حکم وکالتش بود بعد از مدت کوتاهی وکیل شد و توانست با قدرت بیشتری به کار خود ادامه دهد ، این عقیده ای بود که او داشت .

 

هنگام ازدواج با پیرزنی که 68 بزرگتر از او بود 8 سال از جدایی پدر و مادرش می گذشت و این مرد جوان دوست نداشت هیچ کس به دلیل تنهایی و از هم پاشیدگی خانواده اش غمگین باشد برای همین تصمیم گرفت تا عمه بزرگ خانواده را به آرزوی ازدواجش برساند و او را از تنهایی رها سازد.

 

14 ماه بعد از این ازدواج عروس 91 سال درگذشت و داماد جوان را تنها گذاشت. "مائوریکو" بعد از مرگ همسر پیرش گفت :او برای من یک پشتیبان واقعی بود و حضورش به من دل گرمی می داد و حالا نبودش برای من بسیار سخت است.

 

estakhri-600x1011

 

BO9I6267

 

منبع: برنا

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • Sarmadi
  0

  کاری ب صحت یا دروغ این مسئله ندارم ولی واقعا با عقل جور در نمیاد😐😕

 • مسعود
  0

  این پسر واس این که به خدمت سربازی نرود با عمه اش ازدواج کرده که فقط یه مدرک کفالت یا غیوم بگیره با یک عکس ازدواج حالا هم با عمه بیچارش زندگی نمیکنه این ازدواج فقط واس یک هفته بود

 • ناشناس
  0

  باور کنید عشق سن وسال نمیشناسد ایا عاشق شدن تحت فرمان واختیار انسان است ؟ وقتی نیست چرا یک پسر بیست ساله وقتی با عشق پنجاه ساله اش ازدواج میکند مورد سرزنش قرار میگیرد ؟

 • ناشناس
  0

  😂😂😂 واقعان مقز خر خورده این پسر عجب

آنچه دیگران می خوانند:
  ‍‍‍
  روی خط رسانه
  تبلیغات متنی